Křišťálová jeskyně

Prostor, ve kterém nic není nemožné

křišťálová jeskyně

Křišťálová jeskyně je unikátní projekt vytvořený v samém lůně České republiky – na Jižní Moravě. Vychází z učení starověkého Egypta, ve kterém se běžně léčilo v podzemních prostorách, které byly rozděleny do kójí, či místností s různým zaměřením i účinky. Zatímco jedny sloužily pro běžné lidi k léčení a povznášení vědomí, druhé bylo možné navštívit pouze jako iniciaci různých stupňů zasvěcení škol mistérií.

Křišťálová jeskyně v sobě snoubí účinky léčivých komnat a základních stupňů zasvěcení. Je možné do ní vstpoupit s úmyslem léčení těla, nevědomí, ale i pro nalezení otázek existence, hlubšího pochopení vesmírných zákonitostí.

Její energie je přizpůsobená okolí, zejména vlivu Pálavksých vrchů a silových míst v okolí Milovic. Pracuje s energií srdečního portálu, přijímající ženské esence a živlovými elementály (zejména s dračí energií, která na každého působí odlišně).

Unikátní kombinace krystalů, podzemních prostor, energie zdejšího prostředí, ticha a svitu svíček (popřípadě tmy) vytváří místo, ve kterém lze dosáhnout všeho, čemu jste otevřeni.

Pobyt v ní je nezapomenutelný zážitek, který změní váš pohled na sebe, svět a život jako takový.

 

“ Vše je ve vás. Stačí se jen zaposlouchat.“

 

Z éteru do hmoty

podzemní prosotry, které slouží k léčení drahými kameny

Vize Křišťálové jeskyně mi přišla v roce 2019.

Při meditaci jsem navštívila podzemní jeskyni. Bylo to místo, ve kterém existovala minulost, přítomnost i budoucnost současně. Byla osvícená krásným modrobílým světlem, které se s odrazem od vodní hladiny příjemně mihotalo po jejích stěnách. Nebyla velká, přesto natolik obsáhlá, že se do ní vešlo celé mé JÁ. Uprostřed stál velký kámen. Byl jako ovládací pult, projektor, který do prostoru promítal zážitky z mého dětství, emoční zápisy minulých životů, cesty mých předků. 

Vše v ní bylo tak samozřejmé. Neexistovala v ní bolest, jen nekonečné zkušenosti a možnosti sebevyjádření.

Při meditacích jsem ji navštívila ještě nekolikrát. Pokaždé mi pomohla v neskutečných posunech a uvědoměních. Jedním z nich bylo pojetí neutrality a prozření, že dualitní vnímání světa je pouhou iluzí jedné z možných realit.

Z jeskyně z meditace se stala vize. Vize Křišťálové jeskyně. Bylo to uvedení do hmoty něčeho tak nehmotného a přesto samozřejmé. Čekala jsem na správný čas. bylo potřeba projít spostou procesů, léčení, úrovní, abych byla schopná vytvořit ji nejen ve hmotě, ale i v sobě. Čekala jsem 3 roky, než vás v ní budu připravená provázet. 

 

Po jejím zpřístupnění veřejnosti mi v regresi přišly vzpomínky na Starověký Egypt. Celý život jsem s ním cítíla propojení, bylo to místo, které mi bylo velmi blízké. Věděla jsem, že vím víc, že souvisí s jeskyní a že v ní budu dělat něco, co už dobře znám. Provázet lidi v léčivých a iniciačních podzemních prostorách…

 

Krystalové gridy

 

Krystalové gridy (obrazce z krystalů) jsou podstatnou součástí jeskyně.

Esence jeskyně pracuje zejména s energií a účinky křišťálů v nejrůznějších tvarech, velikostech a působeních. Ty pak podrthují další drahé kameny, jejich kombinace a výsledný tvar gridu. Krystalové gridy mají v průměru 6 metrů na délku a 4 metry na šířku.

Portálová energie je s jejich pomocí usměrňována, rozvíjena a připravena pro vaše individuální léčebné i transformační procesy.

Křišťál symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Je to kámen kamenů, protože dokáže pracovat komplexně odebíráním negativní energie a vkládáním pozitivní. Působí jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, čistí auru, odstraňuje nahromaděnou energii. Pomáhá posílit pozitivní vibrace a tím nám dává možnost se účinněji chránit před negativními vlivy. Pomáhá udržet rovnováhu, posiluje naši energii a oslabená centra těl. 

Pobyty v jeskyni

 

Máte na výběr ze 3 možností pobytů – hodinového, třídenního a týdenního. Každý má svá specifika a jeho forma odpovídá kapacitě procesu, kterou jste připraveni v jeskyni projít.

K dispozici je vám budova nad jeskyní, hlavní budova centra, venkovní posezení a zahrada s bazénem (v zimě skvělé pro objevování vlastních limitů). Celý areál centra je silným zářičem, jehož energii si můžete rozložit do menších úseků.

Při pobytech máte mou plnou podporu. Na její intenzitě se spolu domluvíme.

 

  • hodinový pobyt – tento pobyt je jako nový nádech. Slouží k podpoření změn a relaxaci. Doporučuji ho opakovat v pravidelných intervalech. Je možné objednání jednotlivě i v rámci balíčku pobytů. Cena 1000 Kč.

  • 3 denní pobyt umožňuje plynulejší léčení, uvědomění které se rozloží do delšího časového úseku. Dlouhodobější pobyt umožňuje vetší obsažení esence místa a tím i hloubky témat, která sem přijedete objevit. Dlouhodobé pobyty slouží pro komplexnější transformaci, dosahování hlubších úrovní vědomí a nacházení vnitřních pravd. Během pobytu budete mít dostatek prostoru na vlastní zpracovávání o samotě i s mou podporou. Rozsah společně stráveného času je 2-4 hodiny denně. Ke spaní můžete využít relaxační pokoj v hlavní budově centra, nebo budovu nad jeskyní (krbové kamna, kuchyňský kout, pohovka). Cena 8000 Kč.

  • týdenní pobyt je konceptem odlišný. Léčení a posuny probíhají harmoničtěji a mnohem více do hloubky. Křišťálová jeskyně pro vás bude ústředním bodem, avšak kolik času v ní strávíte, je jen na vás. Týdenní pobyt obsahuje i výlety na zdejší silová místa (pokud bude potřeba podtrhnout vaše procesy i takto). Tento typ pobytu doporučuju každému, kdo je připravený poznat skutečný potenciál, probudit v sobě ryzí esence archetypů, harmonizovat mužsko-ženské energie, otevřít brány neomezené tvorby vlastní reality a poznat neohraničenost vlastního božství. Cena týdenního pobytu je 15000Kč.

Lehátka, deky, polštáře, spacáky jsou na místě. Stejně tak káva a čaj.

U 3 denního a týdenního pobytu je ubytování v ceně. Pokud jste z daleka a máte zájem o hodinový vstup do jeskyně, v centru je možné přespat za příspěvek 500Kč/osoba na noc.

Pobyty v jeskyni jsou vhodné i pro páry. (Cena se navýší o 50%.)

V jeskyni je zákaz používání elektroniky. Veškeré osobní věci si můžete odložit a používat v budově nad jeskyní. 

obrazec z drahých kamenů

Dárkový poukaz na pobyt v jeskyni

dárkový poukaz na pobyt v Křišťálové jeskyni

Pobyt v Křišťálové jeskyni můžete objednat také formou dárkového poukazu. Pro své blízké, nebo pro sebe k Vánocům, či narozeninám. Do poznámky uveďte, že máte zájem o dárkový poukaz a ten vám dorazí ve formátu PDF na uvedený e-mail.